Ponuka práce

V prípade, že hľadáte dentálnu hygieničku/ hygienika alebo v prípade, že ste dentálna hygienička/hygienik a hľadáte prácu prosím napíšte nám inzerát na náš mail: dentalnohygienickaspolocnost@gmail.com a my ho zverejníme.


Som študentkou 2.ročníka dentálnej hygieny a hľadám si prácu hlavne počas letných mesiacov od mája do septembra. (Trnava, Piešťany, Nové mesto ,Hlohovec, Trenčín, Nitra)

aneta.blaskova6@gmail.com

Dobrý deň, som študentkou druhého ročníka externej formy štúdia na Fakulte zdravotníckych odborov v Prešove – odbor dentálna hygiena. Hľadám si brigádu/výpomoc v zub. ambulancii v okolí PO, KE, HE, MI, VT.
V prípade záujmu ma môžete kontaktovať mailom r.duriskova@gmail.com alebo telefonicky 0907434275

Prijmem zubného hygienika/hygieničku na plný/čiastočný úväzok do zubnej ambulancie v Dolnom Kubíne. Bližšie informácie na zubar.kubin@gmail.com.

Som študentkou končiaceho ročníka na Fakulte zdravotníckych odborov v Prešove –  odbor dentálna hygiena. Hľadám pracovnú pozíciu dentálnej hygieničky Prešov,Košice, Poprad. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.čísle: 0911621421, alebo na email: greta.kollarova@gmail.com

Som študentkou odboru Dentálna hygiena na FZO PU, denného štúdia. Hľadám si prax počas letných prázdnin 2019. Najlepšie v Prešove a okolí. Ozvite sa mi prosím mailom: 13skapurova@gmail.com

Moderná novootvorená zubná klinika v Košiciach, hľadá šikovnú dentálnu hygieničku na TPP
Kontaktné údaje:  “JUTKA CLINIC”
                              Baštová č. 8   Košice
                              www.zubar-kosice.sk
                              t.č. +421 905 455466, +421 905 647 997
Trvalý pracovný pomer by bol možný od 01.03.2019. Mesiac predtým zaškolenie.

Zubná ambulancia v Rimavskej Sobote (obec Ožďany) hľadá dentálnu hygieničku. Práca v príjemnom kolektíve. Bližšie informácie na telefónnom číslo 0945 454 929. MDDr. Vladimír Demidov.

Hľadá sa dentálna hygienička do stomatologickej kliniky v Holíči. Pre bližšie informácie kliknite tu.

Som študentku 2-ročníka externej formy štúdia v odbore dentalna hygiena a hľadám si pracovnú pozíciu na TPP v Bratislave.
V prípade záujmu má prosím kontaktujte na mail: paulinaondrejkova0@gmail.com

Príjmeme dentálnu hygieničku na čiastočný pracovný úväzok do novootvorenej kliniky v Novom Meste nad Váhom. Práca je vhodná aj pre študentov vyšších ročníkov v odbore dentálna hygiena. Platové podmienky cca 1200eur (percentá zo zisku podľa počtu pacientov).
Viac informácii k pracovnej ponuke Vám poskytneme na tel.č. 0907 568 586 alebo email: lucia.simorova@gmail.com

Hladáme dentálnu hygieničku na plný uväzok do samostatnej ambulancie v Nitra. Nové priestory, dobrý kolektív. V prípade záujmu zasielajte životopis na jankakovac@centrum.sk

Príjmeme dentálnu hygieničku na čiastočný pracovný úväzok do novootvorenej kliniky. Práca je vhodná aj pre študentov vyšších ročníkov v odbore dentálna hygiena. Platové podmienky 1200eur/brutto(podľa počtu pacientov)alebo percentá zo zisku. Viac informácii k pracovnej ponuke Vám poskytneme na tel.č. 0917142751 alebo email:recepcia@mackozubnaklinika.sk

Mám ukončené vzdelanie v odbore dentálna hygiena na Prešovskej univerzite v Prešove. Hľadám si prácu na čiastočný alebo TPP. Okolie TT, prípadne BA. Možnosť nástupu Január/Február 2019. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mailovu adresu: romaga196@gmail.com

Do našej súkromnej ambulancie v Košiciach hľadáme dentálnu hygieničku,zatiaľ na zástup počas MD. Mala by to byť Košičanka,prax nie je nevyhnutná. Kontakt a bližšie informácie emailom: onufrakoval@gmail.com


Súkromná zubná ambulancia MUDr. Michala Brugoša v Poprade hľadá dentálnu hygieničku / dentálneho hygienika.
Bližšie informácie v prípade záujmu Vám poskytneme na tel.čísle 0904 295 858

Príjmeme dentálnu hygieničku na polovičný úväzok do mladého kolektívu dentálnej kliniky DENT plus v Prešove. kontakt: dugasova@dugasova.sk

Som študentkou 2. ročníka dentálnej hygieny a hľadám si prácu v Bratislave.  V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.čísle: 0915664821 alebo emailom na: janockovan@gmail.com.


Príjmem do TPP dentálnu hygieničku/ka do zubnej ambulancie v Novom Meste nad Váhom. Platové podmienky: 1200 Eur btto. plus príspevok a pomoc s ubytovaním.  Požadujeme príjemné, empatické vystupovanie a zodpovednosť. Vieme si predstaviť aj študentku vyššieho ročníka externého štúdia dentálnej hygieny.  Vaše otázky radi odpovieme telefonicky 0905740679 alebo mailom info@studioeurodent.sk


Do priateľského ženského kolektívu v Lučenci s dvoma zabehnutými zubnými ambulanciami s recepciou rady príjmeme milú komunikatívnu pracovitú dentálnu hygieničku , ochotnú pracovať aj v poobedných hodinách. Nástup možný ihneď. Bližšie informácie Vám rady poskytneme na tel.č. 0904 281 672 alebo mailom: h.landlova@gmail.com.


Ponúkame prácu pre dentálnu hygieničku v zabehnutej stomatologickej praxi v Považskej Bystrici v príjemnom kolektíve. Nástup podľa dohody.

Píšte na email: dentalhygienask@gmail.com


Chcete pracovať v modernej zabehnutej zubnej amlulancii? Ponúkame Vám prácu v príjemnom prostrední zubnej ambulancie so zameraním na parodontológiu v Novém Jičíně v moravsko-sliezskom kraji v Českej republike.

Do tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu

DENTÁLNY HYGIENIK/HYGIENIČKA

Požadujeme vzdelanie v odbore dentálnej hygieny, ústretové vystupovanie voči klientom, záujem o ďalšie vzdelávanie v odbore, profesionalitu, flexibilitu, znalost práce na PC, prax vítaná, ale nie je podmienkou, znalost anglického jazyka je výhodou.

Ponúkame zázemie stabilnej zabehnutej zubnej praxe, moderné pracovné prostredie, podporu ďalšieho vzdelávania, stravné lístky, podiely na tržbe, možnosť pracovať na plný/skrátený pracovný úväzok/prípadne práca popri MD, pracovisko DH v samostatnej, vybavenej miestnosti. Nástup možný ihned.

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis e-mailom, prípadne pre bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky. Radek.Pacola@seznam.cz, 00420 778 098 996.

Zaslaním životopisu a motivačného listu uchádzač o pracovnú pozíciu vyjadruje súhlas MUDr. R. Pacolovi so spracovaním poskytnutých osobných údajov v zmysle zákona č. 101/2000 Zz.o ochrane osobných údajov v zmysle platných predpisov.


Ako dentálna hygienička, hľadám prácu na trvalý pracovný úväzok v okolí Žiaru nad Hronom, prípadne Zvolen, Banská Bystrica.
V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. 0911 348 775

Do nášho stomatologického centra v Rožňave hľadáme zubnú hygieničku/hygienika s nástupom od Júla 2018. Ponúkame možnosť pracovať samostatne v plne moderne zariadenej dentálno-hygienickej ambulancii vrámci nášho centra s možnosťou práce na plný, alebo polovičný úväzok. Jedná sa o stomatologické centrum s dlhoročnou praxou v oblasti všeobecej stomatológie, čeľustnej ortopédie a dentálnej hygieny s vlastným RTG pracoviskom.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na: jkkdent@gmail.com

JKK dent, s.r.o.


Súkromná zubná ambulancia vo Svidníku hľadá dentálnu hygieničku  na polovičný úväzok. Bližšie informácie na tel. čísle 0915 386 030.

Som študentkou 2. ročníka na Fakulte zdravotníckych odborov v Prešove –  odbor dentálna hygiena. Hľadám pracovnú pozíciu dentálnej hygieničky Prešov,Košice, Poprad. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.čísle: 0911621421, alebo na email: greta.kollarova@gmail.com

Hľadám dentálnu hygieničku do zubnej ambulancie v Trnave. Tel. 0908 439 554

Ponúkame prácu pre diplomovanú dentálnu hygieničku alebo hygienika. Ide o TPP. Miesto výkonu je Schill Dental Clinic Žilina v OC Aupark. Prax je výhodou.
Kontakt – vladimir.strecko@gmail.com

Súkromná zubná ambulancia Gradent s.r.o. v Košiciach hľadá dentálnu hygieničku  na zástup počas materskej dovolenky 2-3 dni v týždni. Bližšie informácie na tel. čísle 0907345600

Hľadáme dentálnu hygieničku do samostatnej ambulancie v centre mesta Bratislava. Naše stránky: www.risorius.eu  V prípade záujmu nás kontaktujte: info@risorius.eu. Výhodne platové podmienky fix plus provízia.

Som študentkou 3.ročníka dentálnej hygieny -externá forma na Prešovskej univerzite v Prešove a hľadám si prácu na plný úväzok v Prešove a okolí . V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel. č. : 0944 413 635, alebo e-mailom : aneta.sabolova17@gmail.com.

Hľadám dentálnu hygieničku do zubnej ambulancii v Bratislave.Možnosť nastúpiť ihneď.0948445595


Vyštudovaná dentálna hygienička (ukončené Bc štúdium v odbore dentálna hygiena na FZO v PO, v r.2012) hľadá prácu v Prešovskom kraji na TPP.

Mám 3-ročnú prax, kde som pracovala v samostatne zariadenej ambulancii.
V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mailovú adresu : nikulka0703@gmail.com, alebo na tč.: 0949 735 312

Hľadáme dentálnu hygieničku do samostatnej ambulancie v centre mesta Nitra. Naše stránky: www.dentino.sk V prípade záujmu nás kontaktujte: urbanova@dentino.sk. Podmienky dohodneme v prípade záujmu.


Som vyštudovaná dentalna hygienička a po 2-ročnej praxi, si hľadám prácu v Košiciach na TPP. Poprípade aj ako asistentka pri chirurgiach. michaelaplastiakova@gmail.com


Som študentkou 3. ročníka dentálnej hygieny na Prešovskej univerzite a hľadám si miesto pre vykonávanie praxe. Okolie Prešov, Bardejov, Svidník.

V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. čísle 0914 155 721. Za každú ponuku budem vďačná.

Dentálna hygienička s 3,5 ročnou praxou hľadá prácu na TPP v Prešove alebo Košiciach v príjemnom pracovnom prostredí a s dobrým finančným ohodnotením. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom na dentalnahygienicka@centrum.sk.

Som študentka 2. ročníka dentálnej hygieny na Masarykovej Univerzite a hľadám brigádu/ výpomoc v okolí Prešova alebo Sabinova. Kontaktovať ma môžete na maily katika.novotna@gmail.com alebo na tel. čísle +42197054211.

Som čerstvá absolventka odboru dentálnej hygieny v Prahe a hľadám si prácu ako dentálna hygienička/zubná inštrumentárka v Košickom kraji. Prax v odbore: od 01/2016 zamestnaná popri štúdiu ako dentálna hygienička. Kontakt: a.fejkova@gmail.com, tel.č.: 0911931129 (prosím len sms). Ďakujem.

Hľadá sa dentálny hygienik/ hygienička do zubnej ambulancie k pani MUDr. Potomkovej do Svidníka. Bližšie informácie na telefónnom čísle 054/75 25 309.


Dentálna Hygienička

  • Hľadáš stabilnú prácu v moderne vybavenom a príjemnom prostredí s priateľským kolektívom? Ak máš vzdelanie v odbore – dentálna hygienička, máš rada svoju prácu a záujem o odborný aj osobný rast, hľadáme práve Teba. Ponúkame Ti prácu v našom tíme, ako dentálna hygienička. Sme súkromná zubná ambulancia v Nitre so starostlivosťou pre deti a dospelých. Zastrešujeme široké spektrum poskytovaných zákrokov. Robíme to čo nás baví a prináša nám radosť. Ak máš záujem, pošli nám svoj štrukturovaný životopis s motivačným listom na našu mailovú adresu stomahol@gmail.com a my ťa budeme kontaktovať.

Hľadáme dentálnu hygieničku, ktorá si môže vybrať či už na trvalý pracovný pomer, alebo len externe. U nás je možnosť naplánovania si pracovného času. V Bratislave mame tri moderne dentálne centrá a príjemný kolektív. danieldentalprofi@gmail.com


Dipl.dentálna hygienička s 11 ročnou praxou na klinike hľadá prácu v Košiciach, buď na plný úväzok alebo prácu na živnosť pre viacerých stomatológov. Kontakt linda@netkosice.sk alebo tel.0905168549


Ako študentka dentálnej hygieny na Prešovskej univerzite, hľadám zubnú ambulanciu v Prešove a blízkom okolí pre prax.  V prípade záujmu ma môžte kontaktovať na tel. čísle : 0911 348 775


Som študentkou dentálnej hygieny v Prešove s praxou a hľadám prácu na trvalý pracovný pomer od októbra 2017 v okolí Považskej Bystrice, Žiliny, Púchova alebo Bytča.
Za prípadné ponuky ďakujem.
Tel.kontakt 0948 959 639


Som študentkou druhého ročníka dentálnej hygieny na Prešovskej univerzite v Prešove a hľadám si brigádu na letné mesiace jún, júl, august v Prešove a okolí. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. 0918473582


Privátna zubná ambulancia v Pov. Bystrici hľadá dentálnu hygieničku na plný uväzok.Životopis zasielajte na amono@centrum.sk


Som študentkou 2. ročníka na Prešovskej univerzite v Prešove, odbor: dentálna hygiena. Hľadám si brigádu/výpomoc na letné mesiace (jún, júl, august) v LE, SN,KE a okolí tel.číslo: 0917 708 004


Súkromná zubná ambulancia v Nitre, prijme do svojho tímu dentálnu hygieničku na plný úväzok. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, súčasťou, ktorého je recepcia a tri moderne vybavené ambulancie. Požadujeme záujem o prácu, osobný a odborný rast. Žiadosť o pracovné miesto spolu  so štruktúrovaným  životopisom nám môžete zasielať na e-mailovú adresu: stomahol@gmail.com


Zubná ambulancia v Bratislave prijme dentálnu hygieničku, ponúkame príjemný pracovný kolektív a prostredie.

Tel.kontakt 0915 226 491


Hľadáme dentálnu hygieničku v Bratislave -Lamač .nástup ihneď. (1.máj)

zubná ambulancia Mudr. Straková Jana mudrstrakova@gmail.com 


Som študentkou 3. ročníka dentálnej hygieny na Prešovskej univerzite v Prešove a hľadám si prácu na plný úväzok v Košiciach alebo okolí, možnosť nástupu jún/júl 2017. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. :0917962617, alebo emailom: vencelova.simona@gmail.com.


Som študentkou druhého ročníka dentálnej hygieny na Lekárskej fakulte Masarykovej univerzity v Brne a mala by som záujem o externú prax v piatky v HC a okolí. E-mail: cibulkovalinda@gmail.com


Stomatologická ambulancia v Prešove  príjme do zamestnania dentálnu hygieničku. Bližšie informácie na telefónnom  čísle: 051/7765194 alebo emailom: lipkova1@post.sk

Som študentkou 2.ročníka na Prešovskej univerzite v Prešove, odbor:dentálna hygiena a hľadám brigádu/výpomoc na letné mesiace (jún,júl,august) v okolí, MI, HE alebo v BA :)

tel.číslo: 0907 112 989

email: J.Maskalikova@gmail.com


Stomatologická  ambulancia v Humennom príjme do zamestnania absolventa dentálnej hygieny od mája, júna 2017 . Kontakt: MUDr. Kudláčová Karin, Poliklinika ul.1. mája, Humenné, tel. 0903 395 502              mail: karin.kudlacova@gmail.com


Nabízím práci na plný úvazek pro dentální hygienistku do ordinace Kusák stomatologie v Ostrožské Nové Vsi – http://www.kusakstomatologie.cz/cs.

Nabízím týmovou spolupráci zubař/hygienistka, široký rozsah výkonů, mnoho klientů, vysoké mzdové ohodnocení, krásné prostředí. V případě zájmu posílejte CV na email: recepce@kusakstomatologie.cz nebo volejte na recepci 773 100 700.


Zamestnám dentálnu hygieničku v novootvorenej zubnej ambulancii v Košiciach,na plný pracovný úväzok. Možnosť nástupu  január 2017. Samostatná ambulancia, výhodné platové podmienky.
MUDr. Stanislav Tudaj
0905415348


Centrum estetickej stomatológie a implantológie – DentalCLINICS v Námestove hľadá dentálnu hygieničku na plný úväzok. Ponúkame nadštandardné pracovné podmienky a ohodnotenie. Žiadosť o pracové miesto spolu  so štruktúrovaným  životopisom (CV) prosím zasielajte na emailovú adresu: dr.gaspar.sro@gmail.com     Tel.kontakt: 0908411111


Súkromná stomatologická ambulancia v Košiciach príjme do svojho kolektívu dentálnu hygieničku/dentálneho hygienika. CV a motivačný list zasielajte na mail: demident1@gmail.com.


Hľadá sa dentálna hygienička/ hygienik do Košíc. Bližšie informácie tu.


Hľadá sa dentálna hygienička do novootvorenej praxe v Českej republike. Bližšie informácie tu.


Hľadá sa dentálna hygienička do Nových Zámkov, bližšie informácie tu.


Súkromná stomatologická klinika v Bratislave hľadá dentálnu hygieničku na plný úväzok. Nadštandardné pracovné podmienky a ohodnotenie. Ponuky  so životopisom na mail “klinika@stomamed. sk”


Mala by som záujem o prácu dentálnej hygieničky. Mám licenciu a prax. Práca v P.B , PÚ , DCA a okolie. Kontakt : 0902 082 512

mail : dalwin8661@gmail.com

Hľadáme dentálnu hygieničku do nášho veľkého kolektívu v Petramede

požiadavky: odborná spôsobilosť, samostatnosť, orientácia v produktoch, komunikačné schopnosti, empatia, schopnosť zvládať stres, práca s počítačom, iniciatívnosť, otvorenosť zmenám
kontakt: CV a motivačný list zasielajte na e-mail personalne@petramed.sk s predmetom Dentálna hygienička


Ponúkam prácu pre dentálnu hygieničku na samostatnom kresle pri stomatologickej ambulancii v Námestovo.  Bližšie informacie dentssmile@gmail.com.


Pracujúca dentálna hygienička hľadá prácu na polovičný úväzok v Košiciach a okolí.
Tel. č.: 0918 572 233
mail: janasutyova89@gmail.com

Dentálna hygienička s licenciou a praxou hľadá prácu v okolí MI,HE,KE na 1-2 dni v týždni.

Kontakt: dentstar666@gmail.com


Ponúkam prácu pre dentálnu hygieničku na samostatnom kresle pri stomatologickej ambulancii v Humennom. Pre bližšie informácie prosím kontaktujte:
MUDr. Emília Kruľová,
mob.  0905825521
mail: krulovae@azet.sk


Dentálna hygienička s osemročnou praxou a živnosťou na dentálnu hygienu si hľadá prácu na 1-2 dni v týždni v Pieštaňoch alebo v Novom Meste nad Váhom a okolí.

email: jajado1172@gmail.com                                    mobil: 0907581816

Ponúkame miesto dentálnej hygieničky ako zástup počas materskej dovolenky.

Nástup ihneď. Miesto výkonu práce: okolie Prešova – Bzenov 38, 082 42.

Kontakt: Saldent, s.r.o.
                MUDr. SALKA Ján
                MUDr. BENČOVÁ Beáta 0905 931 737
email: saldent.sro@gmail.com

Voľné pracovné miesto pre dentálnu hygieničku v Ostrave. Moderne vybavená ordinácia s recepciou. Zubný lekár je parodontológ. Nástup možný už od februára. V prípade záujmu kontaktujte:

email:  dhpetruzelova@seznam.cz


Dentálna hygienička hľadá prácu v Trenčíne a blízkom okolí.

mobil: 0915 674 527                                              email: aklatikova@gmail.com


Ponuka práce  pre dentálnu hygieničku a zubnú asistentku/sestričku v Považskej Bystrici. Zubná asistentka/sestrička na plný úväzok, dentálna hygienička podľa dohody.

MUDr. Juraj Pastorek                                                     mobil: 0903 01 88 28
stomatológ,                                                                     email: dentalmachinesro@gmail.com
Považská Bystrica

Hľadá sa šikovná dentálna hygienička/hygienik do zubnej ambulancie v Košiciach k Dr. Repašimu. Pre bližšie informácie ho prosím kontaktujte.

Hľadá sa šikovná dentálna hygienička/hygienik do zubnej ambulancie v Košiciach k Dr. Repašimu. Pre bližšie informácie ho prosím kontaktujte.

mobil: 0940320099                                               email:rejpasi@gmail.com


Ponúkam prácu pre preventistku alebo dentálnu hygieničku na samostatnom kresle pri stomatologickej ambulancii v Novákoch. Požiadavka schopnosť samostatne pracovať.

MUDr. Rudolf Lukáč,                                               tel.: 046 542 34 81
stomatológ,                                                              mobil: 0907 14 66 28
Matice slovenskej 960/3,                                       email: rudolf.lukac77@gmail.com
97271 Nováky